Лазерна порізка та гравіювання

Сьогодні акрил (органічне скло) є одним з найпопулярніших пластиків і застосовується в багатьох сферах нашого життя: будівництві й дизайні, в автомобільній, авіаційній, сантехнічній промисловості й просто в побуті. Дуже широко використовують оргскло у створенні різних рекламних виробів і конструкцій: від цінників, сувенірів і табличок до міських вивісок, величезних об’ємних літер та багато іншого.

Лазерна технологія забезпечує порізку акрилу:

– без подальшої механічної обробки, на відміну від фрезерувального способу. Край залишається рівний та глянцевий;

– будь-якого кольору товщиною до 10 мм.

Також виконуємо гравіювання.

Гравіювання дозволяє нанести на акрил написи і зображення різного виду складності – від простих векторних малюнків до растрових фотографій високої якості,

Вартість порізки та гравіювання на акрилі залежить від товщини використаного матеріалу та загальної площі гравіювання.

Прорахунок замовлень з використанням гравіювання на акрилі прораховується індивідуально та відповідно до макету замовника.

 

Ефективний спосіб порізки та виготовлення деталей з дерева і фанери  лазерна порізка. Завдяки унікальній технології впливу лазера і високій швидкості, вирізані лінії мають максимально точні розміри. За допомогою лазерного розкрою продукція виходить ідеальної якості. Залежно від сорту дерева, структури і щільності матеріалу, підбирається оптимальний режим роботи лазера. Процес різання проходить під контролем фахівців.

Професійна обробка і контроль виключають виникнення браку або псування деталі. Наше високоточне обладнання має потужну систему обдуву зони різу краю і зрізи продукції практично не обвуглюються. У нас Ви можете замовити вироби з власного матеріалу. В такому випадку, наші спеціалісти швидко визначать складність та вартість замовлення. Для цього Вам необхідно надати нам зразок матеріалу для тестового підбору оптимального режиму роботи.

Також здійснюємо порізку паперу та картону, за винятком гофрокартону.

Розмір робочого поля – 1600мм*1200мм (присутня функція крою довших матеріалів, ніж 1200 мм).

Порізка можлива як з нашого матеріалу, так і матеріалу замовника. Працюємо по всій Україні завдяки службам експрес-доставки. Будь-яка форма розрахунку.