Про компанію

Фірма Profi Lazer займається розкроєм листових матеріалів.

За період свого існування з 2017 року завоювала високі позиції на ринку.

Завдяки наявності власного обладнання, зокрема: лазерного станка CO2, фрезерного станка, термоплотера, плотера та термодизайнера – наша фірма має можливість здійснювати порізку всіх листових матеріалів.

Фірма складається з трьох відділів: відділу продажів, дизайнерського та виробничого.

Для зменшення строків виконання замовлення Profi Lazer підтримує в наявності широкий асортимент матеріалів. У нас ви можете замовити порізку з нашого чи Вашого матеріалу, або вибрати готовий виріб з каталогу. Також надаємо послуги: гнуття акрилу; склейку виробів з фанери-пінопласту-полістиролу-акрилу в різних поєднаннях; виготовлення ростових фігур та фотозон; поклейку оракалу; виготовлення столів і тумб для урочистостей та багато іншого.

Також надаємо  дизайнерські послуги з виготовлення макетів для друку чи порізки на станках з ЧПУ.

Прорахунок вартості здійснюється на основі макету замовника чи розробленого нашими технічними дизайнерами. Вартість послуг вираховується по площі використаного матеріалу та кількості погонних метрів порізки. Інші види робіт обговорюються індивідуально. Строки виконання залежать від кількості, складності замовлення та наявності матеріалу, але не менше ніж один робочий день.

Працюємо по всій Україні та за кордон.

Фірма Profi Lazer гарантує швидке та якісне виконання ваших ідей.