Виготовлення святкового декору

Виготовлений нами святковий декор:

Завдяки наявності власного обладнання, дизайн-центру та досвіду завдяки співпраці з багатьма евент-агенціями ми можемо виготовити все для оформлення свята.

Зокрема:

  • Топери, ініціали, надписи, хештеги, інстаграмрамки;монограми, весільні герби, ініціали з плівок для поклейки на підлогу, столи, та оформлення президіуму молодят, рамки, таблички для wellkom зони – деревяні, прозорі, розсадки (друковані, вирізані, гравійовані, прозорі),  номерки на столи (прозорі, деревяні, срібні, золоті), оформлення кенді-бару – виготовлення столів, підставок під десерти (акрилові, золоті, срібні, деревяні (за індивідуальними розмірами),  

Урочисті: топери в торт, фотобутафорію для оформлення фотозони, ажурні елементи декору, святкові підставки під торт, оформлення кендібарів

та інше.

Дитячі: фоторамки, метрики, пазли, навчальні дошки з алфавітом та цифрами, дитячі нічники з акрилу, конструктори та інше.

Корпоративні: годинники, підставки, блокноти, брелки, магніти, бейджі.

Нагородна атрибутика: кубки, медалі, підставки.

Сувенірні магніти та брелки на різноманітну тематику (патріотичні, спортивні, музичні).

Заготовки під декупаж: скриньки, фігурні дощечки (сердечки, метелики, зірочки). Окрім запропонованої нами подарункової продукції, Ви зможете розробити власний виріб, а ми його втілимо в життя.

Порізка можлива як з нашого матеріалу, так і матеріалу замовника. Працюємо по всій Україні завдяки службам експрес-доставки. Будь-яка форма розрахунку.

Лазерна порізка та гравіювання інших матеріалів

Здійснюємо лазерну порізку: полістиролів звичайних та металізованих, ПЕТ, дизайнерського картону, паперу, звичайного картону, вінілу.

Лазер не ріже ПВХ, поліетилен та скло, камінь, кераміку та метали.

Порізка можлива як з нашого матеріалу, так і матеріалу замовника. Працюємо по всій Україні завдяки службам експрес-доставки. Будь-яка форма розрахунку.